اخذ نمایندگی

اخذ نمایندگی

گروه صنعتی گلرنگ به عنوان بزرگترین هلدینگ خصوصی کشور با بیش از 35.000 همکار؛ 140 برند فعال، 30 سایت تولیدی و فعالیت در صنایع مختلف (دارویی، غذایی، شوینده، آرایشی، پتروشیمی و …)؛ با برندهای افق کوروش، سورنا، هایپر فامیلی و اکالا در  صنعت خرده فروشی کشور نیز فعال است. با توجه به نیاز شدید کشور به خرده فروشی مدرن و اشتغال زایی و حفظ کسب و کار های کوچک اقدام به راه اندازی سوپرمارکت های زنجیره ای تحت برند «گندم» نموده است.

شعار اصلی فروشگاه‌های زنجیره‌ای گندم «خیر و منفعت برای همه» است. که این ادعا در حد شعار باقی نخواهد ماند و در مدل فروشگاه های زنجیره ای گندم سود و منفعت همه جانبه برای مشتریان، فرانچایزگیرندگان (سوپرمارکت‌ها)، تامین‌کنندگان، پرسنل فروشگاه؛ دولت و خود شرکت گندم درنظر گرفته شده است.

در راستای هدف فوق و با رویکرد حفظ حمایت از کسب و کارهای کوچک؛ فروشگاه‌های زنجیره‌ای گندم اقدام به جذب فرانچایز نموده‌ است. تا با تلاش برای حذف دغدغه‌های سوپرمارکت‌ها مانند تامین کالا؛ سود تضمین‌شده، حذف سرمایه درگردش؛ کنترل موجودی؛ سفارش‌گذاری سیستمی و امکان ایجاد چندین شعبه به رشد درآمد و سودآوری سوپرمارکت‌ داران عزیز کمک نماید.

مدل فروشگاه‌های زنجیره‌ای گندم، شعب محلی و بصورت سوپرمارکت در ابعاد 30 تا 100 متر میباشد تا به خدمت‌رسانی به مردم در همسایگی آن‌ها جامع عمل بپوشاند.

برخی از ویژگی‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای گندم و امکاناتی که در اختیار سوپرمارکت‌ها میگذارند عبارتند از:

تامین کالا و تنوع محصولات

فروشگاه‌های زنجیره‌ای گندم با تامین بیش از 5000 تنوع کالایی و تامین تمامی کالاها با سرمایه شرکت و ایجاد سفارش گذاری هوشمند و سیستمی کمک به آزاد سازی سرمایه سوپرمارکت‌ها (که بصورت کالا میباشد) نموده و با تامین همه کالاها توسط شرکت و تحویل درب فروشگاه دغدغه‌های سفارش‌گذاری، ارتباط با ویزیتورها، تامین کالا و تسویه که زمان زیادی از وقت سوپرمارکت‌ داران را اشغال می‌نماید رفع نموده است. (شرکت گندم با متراژ متوسط فروشگاه‌ها تقریبا 400 میلیون تومان کالا در اختیار سوپرمارکت قرار میدهد.)

ایجاد سود تضمین شده

با تامین کالا توسط گندم و ایجاد فروش توسط فرانچایزگیرندگان؛ حق العمل فروش که درصدی جذاب‌تر از فروش عادی آن‌ها خواهد بود در 15 ام ماه بعد بصورت کامل و تضمین شده برای آن‌ها واریز خواهد شد.

ارایه به‌روزترین سیستم‌ فروشگاهی

با راه اندازی سیستمی در فروشگاه‌ها برای کنترل موجودی و فروش و مباحث مالی؛ که یکی از بهترین سیستم‌های بین‌المللی جهت مدیریت فروشگاه‌ها میباشد به فرانچایزگیرندگان کمک مینماید که بتوانند به صورت مدرن فروشگاه خود را مدیریت نمایند و با امکان کنترل سیستمی روی فروش و موجودی کالا چندین شعبه راه‌اندازی نمایند.

وام بدون بهره جهت تامین تجهیزات

شرکت گندم از تمامی امکانات موجود سوپرماکتها جهت راه اندازی فروشگاه ها استفاده می‌کند و در صورت کمبود تجهیزات، وام بدون بهره ای به صورت میانگین تا 120 میلیون تومان در اختیار نمایندگی‌ها می‌گذارد تا بخشی از تجهیزات مورد نیاز خود را با کیفیت و قیمت مناسب تهیه ‌نمایند. این تسهیلات به صورت وام سه‌ساله بدون بهره (قرض الحسنه) در اختیار آنان قرار میگیرد و پرداخت وام نیز در آینده از حق‌العمل فروش آن‌ها خواهد بود.

ارایه تخفیفات متنوع و هوشمند و خلاقانه «با هزینه شرکت گندم»

تخفیفات مناسبتی؛ دوره‌ای، هوشمند و استفاده از روش‌های مدرن تخفیف و جایزه در شعبات گندم اجرا خواهد که هزینه همه تخفیفات به عهده شرکت میباشد و از حق العمل فرانچایزگیرندگان هیچ مبلغی کاسته نمیشود.

حذف هزینه‌های انبار و نگهداری کالا

در حال حاضر سوپرمارکت‌ها جهت تامین کالا، از بازار خرید نموده و در انبارک‌های خود نگهداری میکنند که این موضوع هزینه اجاره انبار، حمل و خواب پول را برای آن‌ها به همراه دارد که در فرانچایز گندم همه هزینه‌ها حذف خواهد شد.

تبلیغات گسترده «با هزینه شرکت»

فروشگاه‌های زنجیره‌ای گندم با استفاده از بودجه کلان خود در بحث بازاریابی و تبلیغات تلویزیونی، بیلبوردی و فضای دیجیتال خود را آغاز خواهد نمود که همه هزینه‌های به عهده شرکت‌خواهد بود اما فرانچایزگیرندگان با جذب مشتری بیشتر از آن منتفع خواهند شد.

انطباق با فرهنگ مصرف محله

فروشگاه‌های زنجیره‌ای گندم جهت تطابق هرچه بیشتر با فرهنگ مصرف مناطق ترکیب کالایی خود را جهت انطباق حداکثری با فرهنگ محلی تطبیق میدهند تا بهترین ترکیب فروش جهت رشد درآمد فرانچایز گیرندگان ایجاد شود.

طراحی و چیدمان حرفه‌ای

تیم تخصصی طراحی فروشگاه گندم، چیدمان تجهیزات فروشگاهی سوپرمارکت شما را جهت بهترین عملکرد و بازدهی بصورت مدرن انجام میدهد تا هم بیشترین حجم کالا در فروشگاه قرارگیرد هم جذابیت بصری ایجاد شود و هم به رشد فروش فروشگاه کمک نماید.

ارایه خدمات متنوع

فروشگاه‌های گندم با راه‌اندازی زیرساخت‌های فروش اینترنتی، تخصیص بودجه مازاد (به فرانچایزگیرنده) جهت راه اندازی دلیوری و ارایه خدمات متنوع اعتباری و … کمک به رشد فروش فروشگاه‌های فرانچایز خود خواهد نمود.

تعمیرات و پشتیبانی

گندم با کمک تیم متخصص خود تلاش میکند تا درصورت بروز مشکل در تجهیزات فروشگاهی هرچه سریعتر جهت تعمیر و رفع مشکل فروشگاه‌ها اقدام کنند تا عملیات فروشگاه دچار مشکل و وقفه نشود.

امکان مدیریت شعب بدون حضور مستمر و مستقیم

در حال حاضر یکی از دغدغه‌های سوپرمارکت‌ها لزوم حضور مداوم در فروشگاه به دلیل نداشتن سیستم کنترلی میباشد. اما گندم با ارایه راهکار تامین مرکزی تمام کالاها، ایجاد سیستم کنترل موجودی و فروش، دوربین‌های آنلاین جهت کنترل فروشگاه؛ امکان ایجاد حداقل سرمایه لازم جهت راه‌اندازی شعبه گندم و  حذف سایر دغدغه‌های سوپرمارکت‌ها؛ این امکان را ایجاد مینماید تا سوپرمارکت‌داران به‌جای درگیر شدن در مدیریت یک سوپرمارکت با استفاده از این امکانات چندین شعبه راه‌اندازی و مدیریت نمایند.